Můj Valentýn jako single

Dnes je 14.2. Je dnes Valentýn, den zamilovaných. Když jsem měl před dvěmi lety vztah, tk jsme svatého Valentýna neslavili, já mu něco koupila, on řekl, že na to není. Nikdy jsem toto dříve neslavila, neměla jsem nikdy dlouhodobý vztah, přes zimu jsem byla vždy sama.

Samozřejmě nejsem takový typ, že den zamilovaných by se měl tráit celý den se svou druhou polovičkou. Posypat celý pokoj okvětními lístky od růže. Na to nejsem, asi nejsem takový romantik. Je to hezké, když někdo někoho žádá o ruku. Jednou za živt, ale prožívat toto každý rok? Jsem spíše na bonboniéru nebo zajít na společnou večeři.

I když nemám přítele, tak svoji největší lásku mám. Svůj Valentýn jsem strávila se svoj největší láskou. Mým mazlíkem, kterého mám už od sedmi let.

Šla jsem do práce jako každý člověk. Po práci jsem ea domů a přmýšlela, zda si nemám zajít do cukrárny na makrónku nebo můj milovaný medovník. Nakonec jsem skončila v Bille pro višňový šáteček. Zdravotní styl jako vyšitý. Doma jsem si řeka, že se něím potěším.

Opoledne přijela mamka s tím, že bychom zašli na jídlo nebo si koupili jídlo domů a nějaké šampaňské. Vyhrálo jídlo domů. Objednali jsme si kuřecí tortili s nějakou omáčkou a šampaňským. Než se jelo pro jídlo, tak jsem šla na procházku se svým miláčkem k lesu. Pořádně jsme promrzli a doma na mě čekalo dobré jídlo.

Tortili mi chutnají jako spíše to testíčko. Pochutnala jsem si. Kdyby byl víkend, tak bych někam zašla a seznámila se se svobodným klukem.

Jak jste trávili svatého Valentýna vy?

Publikoval BarbaraS

Jsem čtyřiadvacetiletá holka, která si nedovede představit život bez psaní. Cvičení mi pomáhá utéct od mých myšlenek, tak jako hlasitá hudba, díky které neslyším svoje myšlenky. Ráda čtu, v poslední době na to nemám tolik času. Jako zabít ptáčka je moji nejoblíbenější knihou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: