Zoo Plasy

Návštěva zoo je mým 46. přáním z mých 101. Na dalších přáních stále pracuji.

Zoo jsem navštívila spolu s mojí mamkou, babičkou, tetami a bratrancem. Je to malá, ale krásná zoo. Můžete zde hrát i golf. Podpořit zoo alespoň vstupem je skvělá věc. Mimochodem jsem si prohlédla tabuli, která zvířátka stále nejsou adoptovaná.

V této zoo nenajdete mnoho exotických zvířat. Sloni ani žirafy tu nenajdete. Jsou zde převážně ptáci, ale mohou se pochlubit lvi nebo levharty. Ale i přesto má tato zoo své kouzlo. I přesto, že není tak obrovská jako jiná zoo nebo nemá tolik zvířat, ale i tak se Vám tak bude líbit.

Pokud jste si nevšimli, tak nahoře vlevo je lvice. Přímo u mé hlavy.

Každá část má jiné téma. Golf jsem si nezahrála, ale i tak to byla pěkná podívaná. V žádné jiné zoo jsem toto neviděla. Toho Buddhu chci domů.

Je to taková menší cesta kolem světa. Navštívíte Řecko, Transilvanii i Egypt. Každá část je zdobené drobnou architekturou. V Řecké oblasti najdete i známé koloseum, kousek od něj se nachází pirátská loď, kam můžete vylézt a rozhlédnout se kolem. Golf zahrát si v koloseu musí být také skvělým zážitkem. Tak příště si zaplatím i golf.

Tento papoušek se nechal hladit od každého a jen chvíli. Jakmile jsem ho pohladila na bříšku tak využil chvíle a klovl mě do ukazováčku. Asi ho už nebavilo nechat se od každého hladit.

Bílá sova stále čeká na adopci. Jak jsem si řekla, koncem tohoto roku chci si opět nějaké zvíře adoptovat. Ak uvidím. To pletivo mě štvalo, špatně se fotilo.

Jeden malý kluk, když viděl lemura: „To je jako táta.“ Jeho otec stál za ním: „Hale jako.“ Nešlo se nesmát.

Gepardy a leopardy miluji. Líbí se mi jejich barevné srst. V této ohradě byl i černý gepard, ale byl schovaný, viděla jsem jen ocas.

Toto je Mara. Přišlo mi to jako kříženec srnky a zajíce. Tohle roztomilé zvířátko jsem viděla prvně.

V části Transylvanie se nacházel páv. Zájem jsme o něj nijak neprojevila, protože celé léto mi ječí pod oknem. Každý ví jak páv vypadá, fotka není třeba.

Obrázky se v tomto oddělení měnili. Bohužel video mi nejde nahrát. Kdo sleduje můj instagram, tak jste to mohli vidět v mém příběhu. Možná to upravím a dám ještě na svůj profil jako sekvenci.

Zde měli být surikaty, ale byli schované, tak jsem neviděla žádnou. Další mě oblíbené zvířátko, které bych ráda chovala doma.

Poslední opičky byli na pobavení. Přišli jsme tam abychom se na ně podívali. Jakmile nás viděli, tak se běželi schovat. Pak vylezl jeden jestli my ti blbci tam ještě stojíme. Chvíli si nás prohlížel a přišel další. Chvíli jsme na sebe jen tak koukali, než nakonec opět zalezli.

Pak jsme vyrazili na „zámek“. Než jsme přijeli blíže a já řekla, že je to spíše klášter než zámek. Měla jsem pravdu nakonec. Je zde i muzeum, ale to je zavřené kvůli této době. Nachází se v Kralovicích a podle fotografií, které jsem našla na internetu, kostel který se nachází uvnitř je nádherný. Ještě jednou tam budu muset vyrazit. H

Publikoval BarbaraS

Jsem čtyřiadvacetiletá holka, která si nedovede představit život bez psaní. Cvičení mi pomáhá utéct od mých myšlenek, tak jako hlasitá hudba, díky které neslyším svoje myšlenky. Ráda čtu, v poslední době na to nemám tolik času. Jako zabít ptáčka je moji nejoblíbenější knihou.

3 komentáře: „Zoo Plasy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: