Papírová labuť

Při koupi této knihy se mělo jednat opět o erotický román. Jestli jste četli můj minulý příspěvek, odpověď bude zase stejná, až tak erotický román to nebyl. Splní ještě někdo moje představy? Ale i tak musím uznat, že to je skvělá kniha, která za to přečtení stojí.

O čem kniha je?

Mladou Mexičanku unese chlap na loď. Její otec je bohatý, který dříve pracoval s kartelem a nyní má síť plnou hotelů. Na lodi ji drží několik dní. Ale neublíží jí nijak moc. Snaží se přijít, kdo to je a proč ji vlastně unesl. Po nějaké době Skye přijde na to, že ji unesl její nejlepší kamarád z dětství. Unesl ji, protože se chtěl pomstít za smrt své matky.

Na konci knihy se do sebe zamilují, ale Estebana zavřou do vzení na 8 let.

Můj krátký názor.

Neustálé úryvky z minulosti mi napověděli, kdo ji unesl. Přišla jsem na to dřív než Skye. Plno věcí jsem odtušila, jak dopadnou, jak se příběh odvíjel.

Kniha je velmi pěkná a snadno se četla. Velmi mě bavila. I přesto, že jsem věděla, jak to skončí, nijak mi to čtení nezkazilo. Rozhodně Vám doporučuji si ji přečíst. Není nijak náročná na čtení.

Publikoval BarbaraS

Jsem čtyřiadvacetiletá holka, která si nedovede představit život bez psaní. Cvičení mi pomáhá utéct od mých myšlenek, tak jako hlasitá hudba, díky které neslyším svoje myšlenky. Ráda čtu, v poslední době na to nemám tolik času. Jako zabít ptáčka je moji nejoblíbenější knihou.

Jedna myšlenka na “Papírová labuť

  1. Kdybych věděla, že se jedná o erotický román, asi bych po něm nikdy nešáhla. Tohle není téma, co bych chtěla číst. Ale když to nesplnilo Tvé představy, možná by to splnilo ty mé 😀 😀 😀 Protože jinak příběh vypadá dobře! V knížkách nikdy nevidím skrytý význam, takže pro mě by určitě bylo odhalení překvapivé 😀 🙂

    https://wantbefitm.blogspot.cz/

    Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: