Lenoire

Je to asi tak týden zpět, co jsem navázala menší spolupráci s německou značkou Lenire. Jestlliže sledujete můj Instagram, tak jste si toho jistě všimli.

https://lenoire.de/

Tento nármek jsem si od nich objednala. Zatím drží. Sprchuji se s ním, pracuji s ním. Dělám s ním vše. Spím s ním. Náramek je stříbrný a moc se mi líbí.

Při použití kódu: BarbaraS dostanete 15% slevu na nákup. Na šechny šperky a náramky.

Publikoval BarbaraS

Jsem čtyřiadvacetiletá holka, která si nedovede představit život bez psaní. Cvičení mi pomáhá utéct od mých myšlenek, tak jako hlasitá hudba, díky které neslyším svoje myšlenky. Ráda čtu, v poslední době na to nemám tolik času. Jako zabít ptáčka je moji nejoblíbenější knihou.

5 komentářů: „Lenoire

    1. Já před čtyřmi rokama dostala prstýnek od pandory za tři tisíce. Mám ho schovaný jako dárek, ale nenosím ho, protože jsem se s ním sprchovala brzy zčernal. Už kvůli tomu he tenhle naramek super, že ho nemusím sundavat a nandavat. Taky jsem si ověřila, že je to opravdu stříbro a ne nějaká předražená bižuterie.

      To se mi líbí

    1. Já si tenhle naramek vybrala záměrně kvůli všem těm kontinentum. Dává to najevo, že ráda cestuji a ještě spoustu zemí snad navstivim. Hlavně teď před Vánoci si myslím, že se to hodí jako dárek někomu.

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: