Jednou? Ne dvakrát na Djerbu!

Do žádné jiné země jsem se tolik nezamilovala jako do Tunisu. Nejkrásnější dovolená jakou jsem měla. Zážitek na celý život. Niky nezapomenu.

Na Djerbu jsme letěi 25. června. Věděla jsem, že se mi tam bude líbit, už jsem tam byla, věděla jsem, že to bude jedna z nejlepších dovolených.

První den. Už jsem se těšila na noc a říkala si, zda se to takhle bude táhnout celý týden. Hlavně jsme si mezi s sebou řekli, ať si držíme od kluků odstup, že to s ženskými umí. Žádný Instagram ani Facebook. Prostě jen relax u bazenu, na pláži. Já mám hlavně za úkol je hlídat. Jako jediná nesmím a nepiji alkohol.

Druhý den. Náš plán nevyjde. Hned si k nám sednou dva kluci a začnou si s námi povídat. Od jiného animátora dostanu přezdívku Bambůčka(=malé lidi). Povídáme, povídáme najednou neděle. To rozhodne. S klukama nepřerušíme kontakt. Konečně poznám, že i kluk se může k holce chovat opravdu hezky. Bráním se zamilovat, ale chybět mi to bude. V pondělí jdeme ven dokonce celá parta. Vytáhneme moji mladší sestru, která neumí anglicky, a přidá se k nám ještě prima kluk. Ti dva se snad pro sebe narodili. Dva šílenci.

Fotka nenní moc kvalitní.

Jen jeden tam chybí. Marodil. Obča se na tu fotku podívám a vzpomínám na to, jak bezvadně jsem se tam cítila. Jak moc se mi stýská. Popravdě jsme byli tak zaneprázdnění, že jsme zapomněli udělat jakékoli fotky. Poslední den jsme to všechno doháněli. Na jídlo jsme samozřejmě nezapomněli. Dokonce jsem si splnila sen. Naučila jsem se střílet z luku!

Naše dámská jízda. Snad příští rok opět!
Tuto fotku pořídil jeden člověk, s kterým jsem nepromluvila. Jen jsme na sebe plazili jazyky. S ním jsem v kontaktu každý den.

S Ch. nejsem už v kontaktu. Nadobro jsme ho přerušili. Týden jsem brala jako flirt, proto jsem mu poslala zprávu, že jsem si týden užila a moc mu děkuji. On za mnou hned běžel a já brečela a brečela. Každý budeme žít svůj život dál.

Za hodinu mi od něj přišla zpráva, jak moc mu chybím a abych se vrátila. Řeknu to i holkám. Ty jsou na tom stejně jako já. Všichni víme, že se vrátíme. Už jsme se dívali i na volné termíny.

Po příletu domů, jsem neustále slyšela, proč jsem smutná. Proč jsem tak divná. Brečela jsem ještě dva dny. Kufr jsem rychle vybalila a věděla jsem proč. Uběhli tři týdny a já měla opět sbaleno na Djerbu.

Kluci v hotelu už nepracovali, ale vratili se na pár dní na Djerbu, abychom si to s nimi mohli užít. Ukázali nám noční život mimo hotel. Na lepší diskotéce než tam jsem nebyla a to mě nebaví diskotéky. Texas byl prima, zato Desperado je plné zážitků.

Do Desperada jsem jela se sestřenicí a klukama. Sestra s tetou zůstali na hotelu. Než jsme dojeli na party, tak jsme se stavili v kavárně za jejich přáteli. Za tu hodinu, co jsme tam byli se teta se sestrou totálně opili, sehnali si nějakého cizího chlápka a nasedli s ním do taxiku, který je dovezl do Desperada ještě před námi. Nedočkavě nás vyhlíželi. My si jich nevšimli, šli jsme do VIP slónku, kde nás bylo.

Když se nám sestra přířitila a něco mlela. Nerozuměli jsme ani slovo. Byli jsme všichni vyjevení, co tam dělá. Zmíní i to, jak teta chtěla jít tancovat na „prosklenou plochu“, což se ukázalo jako bazén. Jeden z kluků se nabídne, že odveze tetu na hotel taxikem, abychom tu mohli zůstat. Vezme s sebou i sestru, která ji doprovodí i na pokoj. Než se naději, začne svítat. Skočíme ještě ve čtyři ráno na jídlo. Poslední loučení s klukama. Na hotel se vrátíme po páté hodině. Jelikož mám hlad, tak sním i tu ztvrdlou bagetu z večeře.

Já s Ch. Poslení den. Úplně posední.

Věřila jsem, že nám to vydrží ještě rok. Dokonce jsem měla plán se za čtyři měsíce kvůli němu vrátím, než dostuduje. Po dvou týdnech konec. Obrečela jsem to, ale ani on nezmění, jak mi to tam chybí. I přesto jsem si to užila a budu na toto léto s velkou radostí vzpomínat. Díky ukončení našeho vztahu, jsem si začala psát s někým jiným. Každý den několikrát zpráv za den. Když jsem oplakávala náš rozchod, on mě rozesmíval.

Jedno plánuji jistě. Sejít se s nimi. Jeden mi slíbil dvoutýdenní návštěvu, s někým jiným mám zase trochu jiný plán. Kdo ví, jak to vše dopadne. Ale být v kontaktu s nimi je jako být myšlenkami v Tunisku. Je to jako bych si kousek přivezla domů. A nechci se toho malého kousku vzdát. Já jen doufám, že to naše přátelství vydrží.

 • Jakou dovolenou jste měli vy?

Publikoval BarbaraS

Jsem čtyřiadvacetiletá holka, která si nedovede představit život bez psaní. Cvičení mi pomáhá utéct od mých myšlenek, tak jako hlasitá hudba, díky které neslyším svoje myšlenky. Ráda čtu, v poslední době na to nemám tolik času. Jako zabít ptáčka je moji nejoblíbenější knihou.

3 komentáře: „Jednou? Ne dvakrát na Djerbu!

 1. Já jsem se naštěstí takhle nikdy nezamilovala do animáku, protože moc dobře vím, že to jsou přelétaví ptáci. Ti flirtují snad s každou, přijde mi to jako jejich náplň práce. Ať jsem vyla v Řecku nebo Egyptě, všude jsou ti animáci stejní. Já taky měla menší románek v Egyptě, ale ne s animákem, ale s jedním klukem, co se bavil s animákama. Taky jsme tam vyrazili na diskotéku, kterou jsem v Čechách nezažila. Ale naštěstí jsem věděla, že to nemá žádné trvání, max pár dní. Takže jsem byla naštěstí v pohodě. Spíš se mi líbí, že ses takhle sbalila a po třech týdnech letěla znova. 😀

  To se mi líbí

 2. Páni, já bych nezvládla vztah na takovouhle dálku. Na fotkách vypadáš strašně moc spokojeně! 🙂 a podle popisu jde vidět, jak jste si to tam krásně užili 😊😊

  WantBeFitM

  To se mi líbí

 3. Jé, to je hezký, že sis to takhle užila a dokonce prožila i letní lásku. 🙂 Klučina vypadá moc sympaticky. Možná, žes klidně mohla napsat jeho jméno, fotky jsou asi horší,tak už by to bylo jedno. 😀

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: